ROCK AND ROLL Szkoła jazdy w Białymstoku

Ośrodek Szkolenia Kierowców ROCK AND ROLL powstał w 2007 roku z pasji do motoryzacji i muzyki. Rock & Roll to nie tylko gatunek muzyczny – to styl życia, to droga „przed siebie” bez zmartwień, to radość z podróżowania. Chcemy naszą pasją podzielić się z Wami, pomagając uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami, doskonalić technikę jazdy, a także przekazać wiele cennych informacji, które wykorzystacie na drodze.

Nasza firma to innowacyjna forma nauki jazdy w Białymstoku. Każdy może się nauczyć jeździć. Nauka jazdy z naszymi instruktorami to czysta przyjemność.
Jesteśmy jednym z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w Białymstoku, ponieważ w naszej szkole korzystamy tylko z najnowocześniejszych metod i środków dydaktycznych. Kurs odbywa się w dogodnych warunkach i w miłej atmosferze. Zatrudniamy doświadczoną kadrę. Pojazdy jakimi szkolimy nie odbiegają od tych które są w WORD. Zajęcia praktyczne odbywają się na trasach najczęściej wybieranych przez egzaminatorów w Białymstoku.

Pokażemy Państwu jak bezpiecznie i oszczędnie jeździć, aby pewnie i bez większych obaw, wyjechać na nasze polskie drogi!

Prawo jazdy w Białymstoku! Nasza szkoła oferuje klientom:

  • Kursy na prawo jazdy w zakresie kategorii: B
  • Szkolenia dodatkowe.
  • Szkolenia uzupełniające.
  • Możliwość zapłaty w dogodnych, nieoprocentowanych ratach płatnych w czasie trwania kursu.
  • Bezkonkurencyjny pod względem gabarytów i zwrotności pojazd szkoleniowy Renault Twingo III, którym po odbyciu szkolenia kursant zdaje egzamin państwowy w WORD.
  • Bezpłatne korzystanie z komputerowego programu egzaminacyjnego w godzinach otwarcia biura.
  • Materiały szkoleniowe (podręcznik, dostęp do platformy e-learning*, tworzone przez nas i dostępne online unikalne materiały wspomagające proces szkolenia, dostęp do pytań testowych online lub płytki CD) dla każdego kursanta w cenie kursu.

*Podstawowy Plus i wyżej

 • Za wykonanie badania lekarskiego we wskazanym miejscu organizujemy trening na placu egzaminacyjnym WORD.

OSK „ROCK AND ROLL” Artur Dobrogowski

NIP 966-131-02-74

REGON 200361140

Nr konta bankowego:

55 2530 0008 2012 1039 4911 0001

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping